MISTAV-CL s.r.o. Stavební firma

MISTAV-CL s.r.o. – Stavební firma – Česká Lípa

Rekonstrukce Hotelu Morris Zateplení fasád panelových domů Stavba rodinných domů Rekonstrukce kavárny Union v Čeké Lípě

Poskytované služby

• Provádění občanských a průmyslových staveb

Důležitou součástí činností stavební firmy MISTAV-CL, s. r. o., jsou občanské a průmyslové stavby pro města, obce a pro soukromé investory, které jsme schopni realizovat na celém území České republiky.

• Výstavba rodinných domů na klíč

Stavební firma MISTAV-CL, s. r. o., provádí výstavbu rodinných domů na klíč na základě vaší vlastní dokumentace, případně ve spolupráci s námi doporučeným, osvědčeným projektantem, který je připraven navrhnout dům přesně dle vašich představ.

• Revitalizace a zateplování bytových a panelových domů

Stavební firma MISTAV-CL, s. r. o., nabízí bytovým družstvům, společenstvím vlastníků a soukromým vlastníkům revitalizaci a zateplení bytových a panelových domů, zahrnující výměnu oken, dveří, generální opravu balkónů, vč. výměny zábradlí a rekonstrukci vstupních prostor.

• Rekonstrukce a opravy všech staveb

Ve výčtu stavebních prací prováděných firmou MISTAV-CL, s. r. o., nechybí ani rekonstrukce a opravy všech staveb dle přání zákazníka, zahrnující mimo jiné sádrokartonové konstrukce, zdravoinstalace, obklady, dlažby, elektroinstalace a ústřední topení.

• Generální dodávka staveb

Firma MISTAV-CL, s. r. o., dle přání zákazníka provádí generální dodávku stavby od zajištění projektové dokumentace, stavebního povolení až po vlastní realizaci stavebních prací a popř. vyřízení dotací z programu Zelená úsporám nebo Nový panel.

• Kompletní provedení inženýrských sítí včetně zemních a výkopových prací

Stavební firma MISTAV-CL, s. r. o. nabízí svým zákazníkům zemní práce od drobných výkopů pro malé stavby až po zemní práce většího rozsahu pro výstavbu komunikací a inženýrských sítí.

• Půjčovna nářadí